Карта
Оцініть роботу сайту
Кращий про мультфільми
непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався


Мультфільми студій Дісней та Піксар.


Одними з найкращих студій, що створюють мультики сьогодні, є Дісней і Піксар. У цьому розділі представлені безкоштовні мультики обох цих студій. Мультики Діснея завжди відрізнялися живою картинкою і красивими героями, а головними персонажами Діснея є Міккі Маус і Дональд Дак. Дісней так само займається екранізацією популярних казок, героями яких стали: Попелюшка, Вінні Пух і багато інших. Дух Діснея живе в його мультфільмах, які представлені на нашому сайті безкоштовно і для їх перегляду вам немає необхідності реєструватися. Казка, чарівництво, пригоди і гумор - все це чекає вас при перегляді онлайн мультиків Діснея і Піксар.


Назва: Уолт Дісней дивитися онлайн

Жанр: мультфільми Діснея

мультфільми Діснея

Мультфільми Діснея онлайн [Disney] - це дивно казковий світ, насичений безліччю яскравих фарб, забавних і захоплюючих сюжетів, цікавих персонажів. Цим вони привертають до себе увагу не тільки дітей, а й батьків. І з кожним роком кількість шанувальників, яким подобається мультфільми Діснея дивитися онлайн багаторазово збільшується.


Дивитися дисней онлайн - це значить дивитися по справжньому гарні дитячі мультфільми, випущені знаменитої кінокомпанією Walt Disney.

Просмотров: Комментариев: 0
Три кабальєро дивитися онлайн

Назва: Три кабальєро дивитися онлайн

Жанр: мультфільми Діснея

Не дивлячись на те, що цього мультфільму Три кабальєро вже скоро виповниться 70 років (вийшов на екрани в далекому 1944 році), він дивував і буде дивувати багатьох своєю барвистістю та музикальністю, за що і був представлений до премії Оскар. Ця історія про нашого знаменитого діснеївського каченяти на ім'я Дональд Дак, який вирішив відправитися в далеку подорож по території Латинської Америки. Але щоб самому не було нудно і легше було переносити всі тяготи і злигодні, Дональд запросив своїх друзів папуги Джо і півника Панчіто. Дуже вже захотіли подивитися наші три кабальєро на цю саму Америку і тут почалися їх пригоди.

Три кабальєро дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Чіп і Дейл проблеми починаються дивитися онлайн

Назва: Чіп і Дейл проблеми починаються дивитися онлайн

Жанр: мультфільми Діснея

Рік випуску: 2004

Цікаві пригоди Чіпа і Дейла у яких проблеми тільки починаються, адже їх улюблений будиночок Дональд Дак хоче порубати на дрова, а в ньому зберігаються запаси горішків на зиму. Так само наш чекає серія де наші улюблені бурундуки будуть пробувати себе в ролі машиністів на залізниці Дональда, але іграшковою. Так само наші герої закохаються в красиву дівчину і їх життя перетвориться на кошмар. Чекає нас зустріч і з Плуто, який захотів заховати свою кісточку в будинку, де живуть наші Чіп і Дейл.

Чіп і Дейл проблеми починаються дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Гуфі - екстремальне кіно дивитися онлайн

Назва: Гуфі - екстремальне кіно дивитися онлайн

Жанр: мультфільми Діснея

Рік випуску: 2000

Наш веселий герої Гуфі покаже нам екстремальне кіно, адже справи в нього пішли не в кращу сторону, адже його вигнали з улюбленої роботи і тепер в його планах вступити в коледж, щоб отримати диплом і знайти собі кращу роботу. Але вчинити він вирішив в той же коледж, де навчається його син у якого до приїзду батька все йшло дуже добре.

Гуфі - екстремальне кіно дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Рятувальники в Австралії дивитися онлайн

Назва: Рятувальники в Австралії дивитися онлайн

Жанр: мультфільми Діснея

Рік випуску: 1990

Продовження пригод наших героїв Бернарда і його подружки Бьянкі, тепер наші рятувальники в Австралії. Зараз вони вирушають на допомогу своєму другові по імені Коді, який подружився з великим золотим орлом, але на нього відкрили полювання браконьєри і хлопчикові самому не впорається проти них. Тепер нашим відважним героям належить вступити в сутичку з браконьєрами і врятувати орла.

Рятувальники в Австралії дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0