Карта
Оцініть роботу сайту
Кращий про мультфільми
непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався


Дивитися дитячі фільми онлайн безкоштовно

Дитячі фільми - це, звичайно ж, ті фільми, які навчать наших дітей бути добрішими, знаходити вихід із ситуацій і, головне, вірити в чудеса. Дивитися дитячі фільми онлайн, як зарубіжних, так і вітчизняних режисерів можна на даному сайті.

 Ви відшукайте, як старі і всіма улюблені фільми, так і зовсім нові, але все ж, уже встигли завоювати популярність. Всі вони представлені абсолютно безкоштовно і в хорошій якості. Ми намагаємося зробити все для того, щоб ви отримали максимальне задоволення від перегляду!


Пірати Карибського моря 4 дивитися онлайн

Назва: Пірати Карибського моря 4 дивитися онлайн

Жанр: дитячі фільми

Рік випуску: 2011

І знову пірати Карибського моря на чолі з Джеком Горобцем, відправляються шукати скарби на дивних берегах. Джек знову робить свій зухвалу втечу від правосуддя і за ним починається гонитва слуг короля, втікши від їх переслідування він разом з командою відправляється на довгі пошуки загадкового еліксиру вічного життя до дивних берегах, але для цього треба згідно перекази знайти дві срібні чаші. Але цей шлях буде не простим, оскільки на шляху піратів карибського моря встануть і русалки і воїни короля.

Пірати Карибського моря 4 дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Пригоди Буратіно дивитися онлайн

Назва: Пригоди Буратіно дивитися онлайн

Жанр: дитячі фільми

Рік випуску: 1975

Прекрасний дитячий фільм про пригоди дерев'яного хлопчика Буратіно, вирізаного з поліна татом Карло. Познайомився і потоваришував з живими ляльками театру жорстокого Карабаса Барабаса - Мальвіною, П'єро, псом Артемоном, він вирішується їм допомогти. Але для цього йому доведеться розгадати одну стару таємницю золотого ключика, який був подарований йому старої черепахи Тортіли.

=

Пригоди Буратіно дивитися онлайнПросмотров: Комментариев: 0
Стюарт Літтл дивитися онлайн

Назва: Стюарт Літтл дивитися онлайн

Жанр: дитячі фільми

Рік випуску: 1999

Цей фільм відкривають серію пригод маленького мишеняти Стюарт, якого вирішила усиновити сім'я Літтл на прохання малюка Джорджа. З цього моменту всі в життя цієї сім'ї буквально змінилося та й життя самого мишеняти наповнилася безліччю веселих, а часом навіть і непередбачувано небезпечних пригод. Та ще до всього того ж він ще й вміє розмовляти.

Стюарт Літтл дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Айболить 66 дивитися онлайн

Назва: Айболить 66 дивитися онлайн

Жанр: дитячі фільми

Рік випуску: 1966

Айболить 66 - це весела дитяча історія про доброго доктора, який завжди допомагав всім звірам. В один прекрасний день до нього прибігла мавпочка Чічі і повідомила, що злий розбійник Бармалей заразив в Африці мавп найнебезпечнішим вірусом. І Айболить не роздумуючи збирає свої речі і разом з вірною собакою Аввою і мавпочкою відправляються на допомогу цим беззахисним тваринам. Але цей шлях в Африку не так вже легкий, на шляху їм постійно заважають слуги цього самого Бармалея.

Айболить 66 дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Боба і слон дивитися онлайн

Назва: Боба і слон дивитися онлайн

Жанр: дитячі фільми

Рік випуску: 1972

Прекрасний дитячий фільм, знятий кіностудією Ленфільм - в один прекрасний сонячний день п'ятирічний хлопчик Боба разом зі своїм татом вирушили погуляти в зоопарк. І йому дуже сподобався африканський слон, Боба провів біля вольєра дуже багато часу. А вночі слон зламав ворота і пішов із зоопарку на пошуки свого маленького друга. І тільки хлопчик Боба тепер може допомогти зоопарку повернути слона на своє місце.

Боба і слон дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0